Eseménynaptár

9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Összes esemény ›

Főoldal / Hírek / Álláspályázat

Álláspályázat

2020. december 04.

Az ÉSZAKI AGRÁRSZAKKÉPZÉSI CENTRUM pályázatot hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

  • 1 fő Felnőttképzési szakmai vezető

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A jogviszony időtartama: Határozatlan idejű munkaszerződés három hónap próbaidővel

A munkavégzés helye: Északi Agrárszakképzési Centrum 4400, Nyíregyháza, Semmelweis utca 15.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • a jelölt büntetlen előéletű és nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkoztatás eltiltás hatálya alatt,
  • andragógiai szakképzettség vagy pedagógiai szakképzettség és három év felnőttképzési szakmai gyakorlat
  • munkaköri alkalmasság

Feladatkörök:

  • A felnőttképzési tevékenység jogszabály szerinti szervezeti szintű koordinálása
  • Felnőttképzési pályázatok előkészítésének, lebonyolításának, elszámolásának, adatszolgáltatásainak koordinálása
  • Felnőttképzési minőségirányítási rendszer kialakítása, működtetése
  • Kapcsolattartás az irányító hatósággal, a tanügyigazgatási feladatot ellátó szervezeti egységgel, a szakképző intézmények vezetőivel

A munkavállaló juttatásai:

  • Az Szkt. értelmében a szakképző intézmény alkalmazottja a munkaszerződésben meghatározott mértékű munkabérre jogosult.
  • Versenyképes fizetés

Előny:

  • rendszerszemlélet
  • szakképzésben szerzett tapasztalat
  • együttműködési készség
  • jó problémamegoldó képesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • fényképes önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • bérigény megjelöléséről szóló melléklet

A pályázat benyújtási határideje: 2020. december 18. napjáig.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. december 29.

A pályázatokat a foig.helyettes@easzc.hu és a visloczki.zoltan@easzc.hu  email címre kérjük megküldeni.

A pályázat közzétételének időpontja: 2020.12.04.