ginop-6-2-3-17 VP1-1.1.1-17 GINOP-6.1.1-15-2015-00001 GINOP-6.2.7-20

KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ KUPÁN TALÁLKOZTAK A CENTRUM ISKOLÁI

Különböző színű sportmezeket viselő emberek csoportja gyűlik össze egy fedett sportcsarnokban. Néhányan focilabdát tartanak. Úgy tűnik, készen állnak egy játékra vagy gyakorlatra. A háttérben több ember és sportfelszerelés, például kosárlabda.

Farsangi Kispályás Labdarúgó Kupát szervezett a Vay Baktalórántházán

Az Északi ASzC Vay Ádám Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium adott otthont 2024.02.22-én az Északi Agrárszakképzési Centrum öt iskolája között lezajlott kispályás labdarúgó kupának. A regisztráció után, Gerják József igazgató úr köszöntötte a kupán résztvevő csapatokat. A torna körmérkőzéses rendszerben zajlott, tehát mindenki játszott mindenkivel, majd a résztvevő versenyzők és kísérőik a házigazda intézmény tankonyhán elfogyaszthattak egy finom ebédet .

A tornán kiemelték a legjobbakat. A legjobb kapus cím a hajdúböszörményi Máté Marcellé, a torna legjobb játékosa elismerés pedig a Vay-s Horváth Attiláé lett. A kupa gólkirályi címe is helyben maradt, az Északi ASzC Vay Ádám Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium tanulója, Nagy Péter érdemelte ki 10 góllal.

Az V. helyen végzett az Északi ASzC Westsik Vilmos Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola,

a IV. helyen az Északi ASzC Lippai János Mezőgazdasági Technikum és Szakképző iskola,

a III. helyen az Északi ASzC Baross László Mezőgazdasági Technikum Szakképző Iskola és Kollégium,

a II. helyen az Északi ASzC Széchenyi István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző iskola és Kollégium.

Az I. helyezett, a torna győztese 4 magabiztos megérdemelt győzelemmel a Vay csapata lett.